Konferencja „Biogospodarka szansą na zrównoważony rozwój regionów” – 24.09.2020 r.

Data opublikowania: 18 września 2020
Planeta Ziemia
Planeta Ziemia

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką biogospodarki na konferencję zdalną podsumowującą projekt RDI2CluB. Planujemy podzielić się rezultatami trzyletniej pracy w ramach międzynarodowego projektu. Postaramy się przybliżyć perspektywy rozwoju biogospodarki w województwie świętokrzyskim, a także przedstawić spojrzenie młodych na biogospodarkę. 

Będziemy również mówić o nowych „zielonych” miejscach pracy, które stwarza nam biogospodarka. Już w 2015 r. biogospodarka tworzyła miejsca pracy dla 18 mln ludzi, a do 2030 r.  bioprzemysł może stworzyć ok. 1 milion nowych zielonych miejsc pracy, w szczególności na obszarach wiejskich i na terenach przybrzeżnych.Serdecznie zapraszamy do udziału. Pamiętajmy, to my wszyscy tworzymy  biogospodarkę.

Wydarzenie odbędzie się w formule zdalnej, w godz. 10.00-12.00, za pośrednictwem programu Webex. Rejestracja dostępna pod adresem: http://rdi2club.umws.pl/pl/rejestracja-na-konferencje

Zespół projektu RDI2CluB.

Konferencja współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020.

Załączone pliki: