Rusza nasz facebookowy BIO-KONKURS!

Data opublikowania: 16 czerwca 2020
logo serwisu Facebook w wersji eko (zielone)
logo serwisu Facebook w wersji eko (zielone)

Już 23 czerwca rusza letni BIO-KONKURS projektu RDI2CluB. Sprawdź się i poznawaj biogospodarkę razem z nami! Wejdź na naszą stronę Facebook: „RDI2CluB_Swietokrzyskie” i poprawnie odpowiedz na nasze cotygodniowe pytanie. Będziemy nagradzać trzy osoby, które najszybciej odpowiedzą w komentarzu pod postem z pytaniem. Czekamy na Was!

Konkurs prowadzony będzie na stronie Facebook „RDI2CluB_Swietokrzyskie”od 23.06.2020 do 29.09.2020. W każdy wtorek ok. godz. 12.00 pojawi się tam jedno pytanie związane z biogospodarkąi wraz z trzema odpowiedziami do wyboru (tylko jedna z nich jest prawidłowa). Trzy pierwsze osoby, które poprawnie odpowiedzą w komentarzu pod postem z pytaniem konkursowym (np. podając wybraną odpowiedź – „a”,”b”, lub ”c”), otrzymają zestaw nagród. Poprawna odpowiedź oraz lista zwycięzców danego tygodnia pojawi się w kolejnym komentarzu.

Regulamin konkursu oraz oświadczenie o uczestnictwie (dla laureatów) dostępne poniżej oraz w zakładce "Do pobrania" na stronie www.rdi2club.umws.pl/pl/

Załączone pliki: